OGRODZENIA PANELOWE ZGRZEWANE RADOM

Ogrodzenia panelowe zgrzewane produkowane przez naszą firmę są solidne, nowoczesne i łatwe w montażu. Dzięki temu stają się coraz popularniejsze wśród osób pragnących nadać swojej posesji indywidualny i atrakcyjny wygląd za relatywnie niską cenę..

Produkcją ogrodzeń panelowych zgrzewanych zajmujemy się od wielu lat. Wykonujemy je z prętów o różnych grubościach ( 4 mm, 5 mm ) o oczku 50 x 200 mm, na przetłoczeniach 50 x 50 mm.

ogrodzenia panelowe zgrzewane radom
producent ogrodzeń panelowych zgrzewanych radom

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, UNIWERSALNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Cynkowanie ogniowe

Ogrodzenia panelowe zgrzewane są cynkowane ogniowo. Gruba powłoka cynku jest najlepszą ochroną przed korozją, wszelkimi warunkami atmosferycznymi i gwarantuje długoletnie użytkowanie ogrodzenia zgrzewanego bez konieczności corocznej konserwacji czy wymiany elementów.

Malowanie proszkowe

Każdy element ogrodzenia panelowego zgrzewanego występuje także w wersji malowanej metoda proszkową według palety kolorów RAL. Odpowiedni dobór koloru nawet zwykłego ogrodzenia może całkowicie odmienić charakter Twojej posesji, a przy okazji przedłużyć żywotność powłoki cynkowej.

Zastosowanie

Dzięki swej uniwersalności ogrodzenia panelowe zgrzewane znajdują szerokie zastosowanie m. in. na posesjach prywatnych, osiedlach, obiektach sportowych, parkach, ogrodach, obiektach przemysłowych, lotniskach, terenach wojskowych i wielu innych.

Na specjalną prośbę ogrodzenia panelowe zgrzewane możemy takie cynkować galwanicznie, ale należy pamiętać, że taki rodzaj cynkowania wymaga niezwłocznego malowania metodą proszkową..

Różnica między cynkowaniem ogniowym, a cynkowaniem galwanicznym (elektrolitycznym) jest znacząca.
Cynkowane ogniowo i galwanicznie różnią się właściwościami wynikającymi z przebiegu poszczególnych procesów technologicznych.

Cynkowanie ogniowe odbywa się poprzez zanurzenie przygotowanego do tego procesu wyrobu w rozgrzany do temperatury ok. 450-500 stopni cynk (Zn). Wynikiem takiej kąpieli jest utworzenie grubej warstwy cynku zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz wyrobu. Wyrób cynkowany ogniowo ma bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne. Minusem tej technologii mogą być ale nie muszą ewentualne zgrubienia i nadlewy które wynikają z szybkiego chłodzenia i zastygania cynku na powierzchni wyrobu – pracownicy firmy która cynkuje nasze wyroby mają sposoby pozwalające na uniknięcie tego i takie rzeczy zdarzają się niezmiernie rzadko, można powiedzieć wcale.

Przedmioty cynkowane galwanicznie (elektrolitycznie) charakteryzują się gładką jednolitą, ale przy tym bardzo cieniutką powłoką cynkową. Powłoka naniesiona w sposób galwaniczny pozbawiona jest nadlewów i zgrubień dzięki czemu wyroby ocynkowane galwanicznie wyglądają bardzo ładnie. Warstwa cynku galwanicznego jest niestety dużo cieńsza niż powłoka uzyskana poprzez cynkowanie ogniowe przez co uzyskane zabezpieczenie antykorozyjne jest mniej trwałe na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne jak w przypadku wyrobów ocynkowanych ogniowo metodą zanurzeniową. Dodatkowym minusem cynkowania galwanicznego jest efekt tzw. klatki Faradaya, który powoduje niedocynkowanie wyrobu w miejscach trudno dostępnych (wewnętrzne zakamarki wyrobu, spawy).

Mimo że cena ocynkowania ogniowego jest trochę wyższa, to ze swojej strony polecamy właśnie ten rodzaj cynkowania ze względu na dużo większą trwałość mechaniczną i odporność na korozję, bo przecież produkt powinien służyć nam na długie lata bez dodatkowych nakładów finansowych.

 

Oprócz ogrodzeń panelowych zgrzewanych wykonujemy również bramy dwuskrzydłowe, przesuwne, oraz furki wypełnione panelem ogrodzeniowym.

KOMPLETNY ZESTAW – OGRODZENIA ZGRZEWANE PANELOWE: słupek + panel + obejma

Panele ogrodzeniowe ocynkowane ogniowo o wymiarach 2500x1730x5mm oraz 2500x1320x5mm.
Słupki ocynkowane 60x40x2 wys.2200mm oraz 1500mm, grubość pręta zgrzewanego to 4 lub 5 mm.

Nowoczesna technologia produkcji oraz typowe wymiary elementów pozwalają uzyskać najlepszą cenę produktu.

Przy zamówieniu pow. 100 szt. zamówienie realizujemy własnym transportem.

 

Ogrodzenia panelowe zgrzewane PANEL 3 (bardzo wysoki poziom sztywności):

  • panel wykonany jest z prętów stalowych o średnicy 5mm, zgrzewanych punktowo,
  • wymiar oczka na przetłoczeniu 50x50mm, oczka proste 200x50mm,
  • panel zabezpieczony jest antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe lub cynkowanie ogniowe + RAL,

    szerokość pojedynczego przęsła wynosi 2 500mm

Ogrodzenia panelowe zgrzewane 3a LIGHT:

  • panel wykonany z prętów stalowych o średnicy 4mm, zgrzewanych punktowo,
  • wymiar oczka na przetłoczeniu 50x50mm, oczka proste 200x50mm
  • panel zabezpieczony jest antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe lub cynkowanie ogniowe + RAL,
  • szerokość pojedynczego przęsła wynosi 2 500mm

MONTAŻ OGRODZEŃ PANELOWYCH ZGRZEWANYCH

NA ŻYCZENIE DOWOZIMY I MONTUJEMY
NASZE WYROBY!

RÓŻAŃSKI – PRODUCENT OGRODZEŃ PANELOWYCH ZGRZEWANYCH

 

Ogrodzenia panelowe zgrzewane proponowane przez naszą Firmę to bardzo trwałe i wytrzymałe ogrodzenia.