RÓŻAŃSKI – OGRODZENIA – PRODUCENT
OGRODZEŃ METALOWYCH, BALUSTRAD, BRAM I FURTEK

PONAD 19 LAT DOŚWIADCZENIA

Nasza firma od ponad 19 lat zajmuje się produkcją ogrodzeń metalowych, balustrad, bram i furtek.

ROZWIJAMY SIĘ

Obecnie rozszerzyliśmy działalność o produkcję paneli siatkowych zgrzewalnych oraz lakiernię proszkową.

DZIAŁAMY KOMPLEKSOWO

Prodkujemy, projektujemy, doradzamy, dowozimy na miejsce, montujemy. Wszystko wg potrzeb Klienta.

„Mój dom moją twierdzą”

Porzekadło to znamy głównie w wersji angielskiej – my home is my castle – i w takiej zazwyczaj wersji lubimy go używac. Przekładając je na jezyk polski uzyskamy nastepujące zdanie – mój dom jest moja twierdzą.

I to się oczywiście zgadza, ponieważ generalnie bardzo lubimy przebywać w swoich domach. To tutaj z utęsknieniem wracamy po ciężkim dniu w pracy, to głównie tutaj spędzamy weekendy i wolne dni, to tutaj wreszcie możemy zrzucić z siebie służbowe uniformy, w których niekoniecznie czujemy się dobrze, i chodzić sobie tak jak lubimy i jak nam sie podoba. W domu szukamy schronienia, gdy na dworze zimno i wietrznie, to tutaj kryjemy sie przed deszczem. Nasz dom, tak jak i teren, który do niego przylega traktujemy jak naszą ostoję. To taka nasza gwarancja bezpieczeństwa, jak wszystkiego mamy serdecznie dosyć, możemy zaszyć się w naszym domu lub na podwórku i nigdzie z niego nosa nie wychylać.  To jaki mamy charakter ma duży wpływ na to, czy otwieramy sie na przestrzeń i sąsiedztwo, czy też próbujemy się od tego wszystkiego odgrodzić.

Przez ostatnie 19 lat zdobywaliśmy doświadczenie w zakresie tworzenia, montowania wybranych przez Was produktów, próbując jednocześnie trafić w Wasze poczucie piękna, harmonii, a czasami nawet elegancji. Przez ten czas Wasze gusta bardzo sie zmieniały, a my staraliśmy się za nimi nadążyć.  Z perspektywy czasu możemy stwierdzić, że Wasze posesje przeszły dzięki naszej firmie ogromne metamorfozy.

Wykonanie ogrodzenia, bramy, przęsła, balustrad czy furtki realizowane jest na zamówienie według szkiców naszych i klienta.

Wykonujemy zlecenia zarówno osób prywatnych, jak też spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, Urzędów Gmin, szkół oraz innych obiektów użyteczności publicznej. Wykonujemy także ogrodzenia budowlane, tymczasowe zgrzewane, konstrucke stalowe, hale, kładki itp.

Prowadzimy także sprzedaż gotowych wzorów produkowanych w systemie seryjnym co pozwala na znaczne obniżenie ceny produktu.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

U nas kupisz gotowe kompletne i proste w montażu ogrodzenie.
Służymy pomocą i radą podczas montażu. Wszystkie materiały dowieziemy na plac budowy i na Twoją prośbę zamontujemy ogrodzenie.

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU:
facebook różański ogrodzenia

POLECANE PRODUKTY

ogrodzenia metalowe
ogrodzenia zgrzewane
balustrady
bramy i furtki